Sacramento Weekly
                                    Russian American Newspaper / Business Directory / Classified / Advertising
Home
Business directory
Classified
Advertising
About Us

 

 


facebook.com/SacramentoWeekly

 

Get the latest news on your email !
Subscribe Now | Подписаться
 Archive
Read newspaper online / Читать газету

27th Ukrainian Christmas Festival of Christian Music

 

 

 

27-й Украiнський Рiздвяний Фестиваль Християнськоi Музики пройшов 29 грудня 2018 року за адресою: 4148 San Juan Ave, Fair Oaks, СA 95628Hosted by Resurrection Church

Христос народився! Merry Christmas!

У листопадi 2017 року Верховна рада внесла до числа офiцiйних святкових днiв Украiни 25 грудня. У цей день вiдзначаeться Рiздво за григорiанським календарем, яким керуeться багато католикiв i протестантiв. Тому свято Рiздво в Сакраменто було вирiшено перенести з 7 сiчня на 29 грудня.

Редактор газети Sacramento Weekly побував на цьому заходi i взяв iнтерв'ю у глядачiв, учасникiв та органiзаторiв фестивалю.

Моe iм'я Василь Куманський, церква Воскресiння. Сьогоднi ми провели чудове свято - Свято Рiздвяного фестивалю. Разом всi украiнцi мiста Сакраменто зiбралися для того, щоб прославити Бога, щоб поспiвати чудових колядок. Бо багато професiйних виконавцiв, музикантiв, спiвакiв, якi приiхали, багато прийшло людей з мiста, якi могли разом порадiти i прославити Бога. I тому ми бажаeмо вам веселих рiздвяних свят, благословенного Нового року i всього найкращого в вашому життi. I Бог вас рясно поблагословить.

Вiтаю вас, дорогi друзi. Мене звати Ерiк Латковський. Сьогоднi я приймав участь в неймовiрному чудовому концертi - в 27-му Рiздвяному фестивалi украiнськоi пiснi! Спiвали разом с групою пiсню про Украiну. Тому що, знаeте, друзi, сьогоднi у нас радiсть, щастя, мир i спокiй тут, на Американськiй землi, але десь там, далеко, за океаном, в важких умовах життя люди святкують Рiздво в Украiнi, на сходi, та в рiзних краiнах. I я хочу сказати, що так приeмно розумiти, що ми прокинемося спокiйно, все буде добре. Я хочу кожному iз нас побажати, щоб ця радiсть, яка була в сьогодняшньому концертi, неймовiрна радiсть, неймовiрна атмосфера, щоб вона панувала кожен день нашого життя. Щоб ми радiли не тiльки один день на концертi, чи в церквi, чи в iнших мiсцях, а щоб кожний день ми радiли життю, що ми живi та здоровi. Дякую всiм органiзаторам за концерт, вiн надихаe. Такi подii надихають ще бiльше спiвати, творити щось нове для нашого Бога. Всi, хто не прийшов, запрошую вас на наступний рiк, а якщо ви не прийшли, але маeте можливiсть зайти в iнтернет, то подивiться i надихнiться прекрасними пiснями для нашого Бога. Дякую.

Мене звуть Нiколай Павлицький, я конферансьe. Звичайно, вечiр фестивалю пройшов прекрасно, все бiло чудово органiзовано, все пройшло спокiйно в гарнiй формi. Видно, що люди були задоволенi, прийшло багато людей, вони отримали благословiння, i отримали насолоду вiд того, що вони чули i бачили. Я як один iз учасникiв радий був послужити людям в цiй ролi, яку я виконував, як конферансьe. Це було для мене як служiння для людей, служiння для Бога. Тому що ми розумieмо, ця подiя, цей фестиваль в першу чергу був предназначений, щоб прославити Бога за Його чудовий прихiд на цю землю, за те, що Вiн зробив для нас: принiс спасiння i дарував нам вiчне життя. Дякую.

My name is Karina Zhydovlenko. I liked the concert very much. I loved the singing. I think the concert was very beautiful.

Я Сергей Москалюк, я играю на гитаре в группе Crush Roads, которую основал Богдан Кирилюк. Всех с Рождеством и Новым годом! Пусть Бог всех благословит.

Мене звати Таня Кобря. Я приiхала iз церкви Вiфанiя. Ми з сестрою Оленкою Горковчук спiвали пiсню, ми дуже гарно провели час, дуже радi, що Богдан Кирилюк запросив нас. Бажаeмо всiм самого найкращего свята. I вам Божих благословiнь. Дякую.

Мене звати Оксана Жданюк, я з Першоi украiнськоi баптистськоi церкви. Я спiвала в групi з цiei церкви. Сьогоднi був дуже видатний фестиваль, як нiколи. Радiсть переповнюe моe серце. Було дуже багато талановитих учасникiв, багато музикантiв, спiвакiв. I ми всi славили Бога вiд щирого серця. Я дуже рада, що ми мали таку можливiсть цього року приймати участь в цьому фестiвалi. Слава Богу!

Мене звати Оксана Шелест. Я була на Рiздвяному концертi, менi дуже сподобалося. Я б iз задоволенням приходила i приходила б кожного року, якби були б такi концерти. Все було на вищому рiвнi, гарно спiвали, музиканти гарно грали, колядували. Як раз все, що потрiбно. Христос народився! Славiмо Його!

Мене звати Олексiй Мельничук. Я керiвник мiсii Connect Interneshional. Сьогоднi дуже радий бути на святi Рiздва Христового, яке органiзували украiнськi церкви. Це дiйсно дуже змiстовне свято через те, що люди посвятили своi таланти, вклалися, шоб виразити через мистецтво цю глибоку чудову прекрасну подiю, коли Iiсус Христос прийшов в цей свiт, щоб змiнити свiт, спасти свiт, подарувати себе людям. I Вiн чекаe, щоб люди прийшли до Нього.

Mikhail Tkach, Branch Manager and Sacramento Branch Team
Dear Ukrainian community, Merry Christmas and Happy New Year
It has been a privilege serving you and meeting your financial needs this year. Your continued confidence in our credit union is important to us and we appreciate your loyalty. We are here to help you achieve financial success.
Best wishes to you and your family this holiday season. Merry Christmas and Happy New Year!

27th Festival 2018. Програма заходiв

1. Хопи Алголiв Загальна
2. Prayer Василь Куманський
3. Jov to the World Загальна
4. У Вифлиeмi нинi новина Загальна
5. Вечiр святий Рiздва Oleg Mayovskiy
6. Якби знала маленька Марiя Olena Mayovska
7. Iiсусу вiддамо Микола Куценко, Лiля
Host
8. О соте, О соте Emmanuel Sofiya Prykhidko & Irvin
9. Пiсня дивна свята Вiктор Шатецький
10. When I think upon Christmas Emma Kolodrivska
Host
11. Ми вас вiтаeмо Tanya & Yelena
12. Christmas Nastalgia Sergiy Rybak
13. Carol of the Bells Sergiy Rybak
14. Marry did you know Group from SOL
Host
15. О Holy night Alina Kishchenko
16 Ясна зоря Оля Анрощук
17. Слава Тобi Веронiка / Ванеса / Еланi
18. Prayer Vadim Dashkevich
19. Orchestra
20. Instrumental, Guitar Serge Moskalyuk
21. Orchestra
22. У полi малесенька дитина Mayovskiy Family
23. Orchestra
24. Тихая нiч Вiктор Шатецький
FCU Yaroslav Kirik
25. Радiсть велика Dina Moskalyuk
Host
26. Ой У Вифлиeмi Загальна
27. Sermon Oleksiv Melnichuk
28. На Свiтанку родився Iсус Tanya / Lily / Yelena
29. Христос Народився Serhiy Sheremeta
ЗО. Oh Come, Oh come Emmanuel Group from Grace Trinity Church
Host
31. We Three Kings 1st Ukrainian Baptist church Violins
32. Рiздво Прийшло 1st Ukrainian Baptist church
33. Зiрко Вифлиeмська Свiтлана Демко
34. У молитвi Erik / Vitaliy / Victoria
Host
35. Iсус родився Crossroads Band
36. В Небi зiрка Mayovskiy Family
37. Радiйте люди Вiктор Шатецький
38. Closing Payer Валентин Вавринюк
39. Радуйтеся vci люди Загальна
40. END Володимир Вiльчиця

27th Ukrainian Christmas Festival "Rizdvo-2018"

Органiзаторами та генеральними спонсорами фестивалю виступили украiнськi церкви м.Сакраменто та Украiнська Федеральна Кредитна Спiлка

За iнформацieю звертатись


Ukrainian Baptist Church "Resurrection"
5540 Date Ave, Sacramento, CA 95842

Vasil Kumanskiy
916-346-5882Copyright @ 2006 Sacweekly.com. All rights reserved