Sacramento Weekly
                                    Russian American Newspaper / Business Directory / Classified / Advertising
Home
Business directory
Classified
Advertising
About Us

 

 


facebook.com/SacramentoWeekly

 

Get the latest news on your email !
Subscribe Now | Подписаться
 Archive
Read newspaper online / Читать газету

Церкві “Милосердний Самарянин” 13 років!

 

 

 

Нам 13 років!

Вітаємо вас друзі! Церкві “Милосердний Самарянин” виповнилось 13 років. Кажуть коли єврею виконується 13 років то це говорить що він готовий до серйозних справ. Думаю серйозні справи наша церква вже робить не перший рік, та все ж віримо, що Бог ще хоче багато зробити через нашу церкву! За роки існування церкви ми багато потрудились в місіонерському служінні. Саме тому наша церква має назву місіонерська церква “Милосердний Самарянин”. Саме місія створювалась та розвивалась разом з нашою церквою. Спільно ми змогли побудувати три молитовних будинки в Гватемалі.

Також, придбати місійну землю для різних євангелізаційних проектів та дитячих таборів. Саме в Нікарагуа була куплена земля в розмірі 10 гектарів, на якій сьогодні побудовано 4 будинки для бідних людей. В планах на цій ж землі побудувати ще одну церкву. Також в Нікарагуа ми побудували пекарню та два будинки молитви. В Панамі змогли спільними силами збудувати церкву, яка є центром місії для бідних. В Україні також відкрили та збудували дитячий притулок, де маємо можливість працювати з дітьми. В селі Гринківці, нещодавно збудували церкву. У країні Сальвадор відкрили клініку для бідних людей. А також в Кубі служіння з дітьми. Побудували приміщення для недільної школи.

Ось так рік за роком виростала наша церква і тим часом в інших куточках світу виростали разом з нами інші церкви. Слава Богу за це! Адже це саме те що повинна виконувати церква на цій землі! Йти та здобувати нових людей для Царства Божого! В нашій церкві активно рухається молодіжне служіння. Ми бачимо як по особливому в цьому році Господь піднімає молоде покоління. Ми впевнені що майбутнє церкви це молодь. Кожну середу маємо молодіжне спілкування та в п'ятницю нічну молодіжну молитву. Вівторок вечір присвячений загальній молитві. Кожного вівторка о 7:00 вся церква по можливості збирається разом, щоб помолитись до Бога!

Крім цього, кожного дня в церкві служить молитовна група з 9:00 до 10:00 ранку. Кожної неділі о 10:00 ранку та о 6:00 годині вечора проходять спільні богослужіння. Активну участь в служінні церкви приймає духовий оркестр. Кожного понеділка та четверга проходять навчання. Оркестр відвідує різні церкви в штатах Америки, а також займається місією в Мексиці. У день народження нашої церкви відбулось також ще одне свято. На недільному зібранні відбулось рукопокладання нових пасторів. Були присутні гості з різних церков, які разом з нами розділяли спільну радість. Ми дякуємо Богу за його благословіння, бо саме з Ним ми живемо і рухаємось! Хочеться подякувати всім хто підтримує нас та завжди молиться за нашу церкву, та хто був поряд ці всі 13 років! Ми всі одна сім'я, ми всі одна родина і разом ми прийдемо до Небесної Країни.

З повагою, старший пастор церкви “Милосердний Самарянин” - Андрій Данчук.Copyright @ 2006 Sacweekly.com. All rights reserved