Sacramento Weekly
                                    Russian American Newspaper / Business Directory / Classified / Advertising
Home
Business directory
Classified
Advertising
About Us

 

 


facebook.com/SacramentoWeekly

 

Get the latest news on your email !
Subscribe Now | Подписаться
 Archive
Read newspaper online / Читать газету

Український День Подяки у бенкетному залі La Dolce Vita

 

 

 

 

Шановні сакраментчани та гості столиці! Щиросердечно вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Подяки!

16 листопада в м. Сакраменто відбувся український День Подяки.

Це американське свято має спільну основу із нашим українським святом жнив, коли наші батьки, діди-прадіди дякували Богу за щедрий врожай, який спільно всі збирали, допомагаючи один одному, і спільно веселились. То ж, давайте будемо дотримуватися цієї чудової традиції щороку.

Наша православна громада щиро вдячна усім, хто завітав до нас: друзям із Польщі, Молдови, Вірменії, Білорусі, а також братів-українців, які були представлені різними регіонами: від Закарпаття до Луганська і Криму.

Окрема подяка учасникам концерту: нашій ведучій і співачці Аліні Яровенко; Аничці, пісні якої спонукали підспівувати і танцювати від самого малого до поважного віку; ансамблю бандуристів під керівництвом Ольги Олійник; співачці Оксана Небожук; дитячому танцювальному колективу під керівництвом Джорджа та Ірини Арабаджі; а також наймолодшій учасниці- Джесіка Кравченко, яка порадувала глядачів не тільки чудовими піснями, але й цікавим конкурсом по вгадуванню української пісні за мелодією. І, звичайно, свято не було б повноцінним без гурту "Бурима", який вже завоював серця прихильників на просторах Північної Каліфорнії.

Велика вдячність родині Трачів, які вкотре люб'язно представляють нам чудовий зал.

Уклін нашим господиням, руки яких готували домашні і смачні українські страви.

Дякуємо Господу Богу, що дав можливість усім зустрітися і поспілкуватися.

Дякуємо цій чудовій Країні, яка прийняла нас усіх емігрантів, як своїх!

Шануймося, зустрічаємося і братаймося!

Українська православна громада м. Сакраменто.

Захід відвідав редактор газети Sacramento Weekly Ігор Аксьонов і взяв інтерв’ю в учасників та гостей свята.

 

Настоятель протоієрей Мирослав Турчак
Вітаю всіх, хто живе в Сакраменто, гостей нашого міста з Днем Подяки. Сьогодні в нашій церкві святкування Дня Подяки. Дякую всім кухарочкам, всім людям за гарний вечір, за гарну музику, концерт. Нехай Господь всіх благословляє миром, добром, щастям, любов’ю. Всього найкращого всім.

м. Рівне. Олена та Ігор Полюхович. Ми приїхали в гості, і нам тут дуже подобається. Шикарне свято, українці молодці. Нам дуже подобається. Ми кожного разу приїжджаємо в Америку на ці свята. Ви знаєте, таке враження, здається що ми не виїжджали з України. Так приємно тут люди гуляють, так приємно люди вміють святкувати, проводити прекрасно час… дуже вражені, дуже приємно, і дай Бог їм довгих років життя…

Андрій Шегера, хочу сказати декілька слів від гурту «Бурима». Нам надзвичайно приємно, що нас запросили на це свято - Український День Подяки. Ми завжди радо приїжджаємо в Сакраменто, і приймаємо участь в таких заходах. До нашого гурту входять Андрій Шегера, Михайло Марків, Володимир Парубець та Ігор Мисак. Ми граємо українську музику, а також різні міжнародні кавери. Завжди намагаємось приймати участь у подібних святах.
Свято вдалося на славу, тому що організатори вклали всю свою душу і все своє уміння. Дуже смачно приготували їжу, чудовий зал, прекрасна атмосфера, люди веселяться, гуляють і також тим самим підтримують Українську Православну церкву, хто своєю працею, хто присутністю. Церква саме формується тут на теренах Сакраменто.
Також, подібні вечори згуртовують українську громаду, ми зустрічаємося, бачимося і святкуємо українські свята разом, нмагаємося зберігати українську культуру, своє коріння звідки ми походимо. Дуже приємно бачити багато людей на святі.

Доброго дня усім! Мене звати Ангеліна, усім найкращі вітання. Надзвичайно чудовий вечір сьогодні, дуже приємно що є таке свято - День Подяки. Маса чудових вражень.

Мене звати Наталія Фанга. Я прихожанка греко-католицької церкви. Декількаслів про цейвечір. Що я можусказати, мені подобається щоУкраїнська православна церква…

Дуже все нам сподобалося. ДякуюУкраїнській церкві за організацію прекрасного вечора, тут українці можуть зустрітися, посмакувати чудову українську їжу, поспілкуватися, послухати українську чарівну музику, потанцювати, провести чудовий час разом. Хочу подякувати організаторам за таке свято, яке відбувається не часто, один або два рази на рік і ми маємо унікальну можливість бути разом, поділитися враженнями, святкувати свята і просто порадіти зустрічі один з одним. Дякую.

Марія Калає, працівникУкраїнської кредитної спілки.
Відвідали цей чудовий захід зі своєю сім’єю і друзями. Прекрасна атмосфера, весела музика, смачні страви, в повітрі відчувається національний дух. Я дуже рада що ми відвідали таке гарне торжество, дякуємо за гарнийвечір Православній церкві, дякуємо всім українцям, хто зібрався тут, ми були раді всіх бачити, насолоджувалися гарними вишивками і чудовими танцями. Дякую.

Українська Православна церква Святої Трійці! Місто Сакраменто!

2531 Rio Linda Blvd, Sacramento, CA 95815.

Довідки за телефоном: (916) 677-7053 або (916) 476-1972.

Copyright @ 2006 Sacweekly.com. All rights reserved