Sacramento Weekly
                                    Russian American Newspaper / Business Directory / Classified / Advertising
Home
Business directory
Classified
Advertising
About Us

 

 


facebook.com/SacramentoWeekly

 

Get the latest news on your email !
Subscribe Now | Подписаться
 Archive
Read newspaper online / Читать газету

Ukrainian Heritage Club of Northern California: С Днем Незалежності України!

 

 

 

Товариство Української Спадщини Північної Каліфорнії

Ukrainian Heritage Club of Northern California

Вітання українській громаді та друзям Великого Сакраменто, штат Каліфорнія з нагоди 29-ї річниці відновлення незалежності України

Протягом сорокарічного служіння нашій українській та американській спільноті Товариство української спадщини Північної Каліфорнії з гордістю відзначає цього року день відновлення Незалежності України. Наше товариство складається з недавніх емігрантів та громадян українського походження, іноді представлених кількома поколіннями, але ми всі визнаємо, наскільки незалежна і демократична країна важлива для добробуту свого народу. Отже, ми підтримуємо незалежну Україну.

Протягом століть українці пролили багато крові, щоб отримати основні права людини, зокрема: свободу вираження поглядів, збереження своєї етнічної ідентичності через практику традицій та культури, право на самоврядування та можливість самореалізації. Українці прагнули домагатися цих прав, переживаючи неймовірні пригнічення та переслідування аж до винищення мільйонів жителів та вигнання інших. Такі права можна забезпечити лише тоді, коли є політична свобода для всіх, тобто народ справді контролює власну країну. Для українців цього вдалося досягти 29 років тому, коли вони визначилися як своя власна незалежна нація.

Однак, Україна зараз перебуває у стані війни, втративши значну частину своєї території та десятки тисяч життів. Війну розпочала країна з найбільшою сухопутною масою на землі, але та країна загарбує до себе все більше територій, земель та людей. Ця країна також не оцінює ні прав, ні гідності людини. Але ми знаємо, що український народ прагне миру.

Товариство виступає за мир в Україні. Але це не може бути ціною гніту та придушення свободи особистості чи ціною жертви української культури та традицій. Іноземна сила не може бути тиранією над своїм народом. Тому ми підтримуємо право України на незалежність і докладаємо всіх зусиль, щоб запевнити цю незалежність.

Нехай наша славна Україна назавжди буде незалежною! Нехай її люди живуть з миром і злагодою вдома, і мають повагу та мир з сусідами.

Бажаємо всім щасливого Дня незалежності України!

Голова Товариства д-р. Любов Йова (916) 813-8757

Copyright @ 2006 Sacweekly.com. All rights reserved