Sacramento Weekly
                                    Russian American Newspaper / Business Directory / Classified / Advertising
Home
Business directory
Classified
Advertising
About Us

 

 


facebook.com/SacramentoWeekly

 

Get the latest news on your email !
Subscribe Now | Подписаться
 Archive
Read newspaper online / Читать газету

Revived Soldiers Ukraine (Video)

 

 

 

 

“Початок війни”

У суботу, 17 жовтня, у приміщенні церкви «Милосердний Самарянин» відбувся благодійний захід фонду Revived Soldiers Ukraine. Ми мали теплий прийом, гарне спілкування, а також зібрали немалі кошти для майбутньої реабілітації постраждалих воїнів.

Президент Українського культурно-громадського центру м. Сакраменто Олександр Журавель.

Подяка всім, хто прийшов, а також зробив пожертви для цього проекту.

Щира подяка Ірині Ващук, яка є президентом благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine. Вона займається реабілітацією воїнів, які втратили можливість ходити, рухатися, втратили кінцівки. Фонд допомагає пораненим одержати нові протези, пройти реабілітацію, а також профінансувати операції воїнів.

Подяка продюсеру фільму Катерині Кириченко, яка створила фільм, котрий має велике значення і користується успіхом серед глядачів. Після перегляду стрічки, люди дійсно розуміють, що сьогодні триває війна, і війна з тими, від яких ми цього не очікували. Сьогодні агресор робить все, щоб дестабілізувати обстановку на Сході України і цим агресором є Росія, керівники якої застосовують всі брудні методи пропаганди, так і військові щодо своїх найближчих сусідів. Шановні українці, закликаю Вас до щирої молитви за мир в Україні, за її добробут та благословення.

Висловлюю подяку спонсорам: компанії «Міст», «Українському Громадсько-Культурному Центру», Церкві «Милосердний Самарянин», яка надала приміщення для проведення цього заходу. А також подяка «Citrus Plaza Cafe», які зробили дуже смачну вечерю для гостей.

Катерина Кириченко – продюсер и автор ідеї фільму «Україна. 100 днів над прірвою», «Неминуча війна»і фільму «Слов’янськ. Початок війни».

Фільми ми знімаємо нашою невеликою групою ентузіастів, за допомогою моїх друзів – автора фільму «Слов’янськ» Артема Шевченка, режисерів Тетяни Терещенко і Ігоря Свиридова, сценаристів Олексія Стеценка, Олени Лебеденко. У нас вийшло кілька різних проектів: перший  – наш фільм «Україна. Сто днів над прірвою», це про ті сто днів, від розстрілів на Майдані, коли Держава фактично не мала Президента, він десь зник, розчинився, а згодом його зі степів Запоріжжя трьома гелікоптерами евакуювали російські ССО (згодом Путін їм виписав звання героїв Росії) в Росію. Фільм охоплює період від 22 лютого до 25 травня, коли в Україні з’явився законно обраний в першому турі Президент України Петро Порошенко. Це, до речі, перша дата за законами України, на яку можна було призначити вибори, і Турчинов їх призначив, щоб світ знав нового українського керманича і на рівних мав з ним справу.
Фільм «Слов’янськ. Початок війни» ми знімали дуже довго, півтора року, тому що за 800 км вивозили людей, котрі були безпосередніми учасниками цих подій, хлопців, які воювали, які брали участь у боях, які прийняли на себе всю міць російської військової машини. Ми записували іх в тих самих місцях, де вони воювали і де гинули їхні побратими. Коли вже пройшло кілька років. Було дуже цікаво спостерігати за їхніми емоціями. Це історичні документальні фільми. Фільм «Слов’янськ. Початок війни» був вперше показаний в Україні в 2019 році на 14 жовтня на великому екрані, канал ICTV як подарунок до Дня захисника я України. Кіно переглянуло кілька мільйонів людей, він мав успіх. Цього року стрічка отримала премію як кращий документальний фільм в Україні , знятий за десять років. Для нас це є великою нагородою професійного журі, та дуже висока відмітка. Ми будемо надалі цю роботу продовжувати, бо вважаємо, що те, що документуємо, відізветься у наступних поколіннях і віках. Наші внуки, правнуки, праправнуки мають знати правду, і ми будемо протистояти тій російській машині пропаганди, яка працює проти нашої країни. Ми будемо доводити світу, що є російська агресія, це ніякий не громадянський конфлікт, ніколи не було жодних конфліктів, поки не увійшла російська армія на територію АР Крим, і на територію Донбасу.

Оксана и Наталия Фанга, м. Сакраменто. Сьогоднішній вечір організований Іриною Ващук-Деспасіто, ми дивилися фільм Слов’янськ. Початок війни. Ми бачили живого героя, який приїхав сюди на реабілітацію, ми з ним спілкувалися, дуже емоційно, хороша людина, військовий, стільки всього пережито, перетерплено, і ще стільки всього залишилося. Українська нація, українські чоловіки сильні, що з такою нацією ми сто відсотків все переборемо, все переможемо. Це було відчутно сьогодні розмовляючи з цією мужньою людиною, однією з багатьох, хто захищає зараз нашу незалежну державу.

Фільм дуже емоційний, не всі змогли додивитися його до кінця, тому що емоції перехоплювали. Було багато документальних кадрів, які психологічно не підготовленій людині важко пережити. Такі фільми потрібно показувати, люди повинні бачити це, щоб зрозуміти, що відбувається насправді зараз, аналізувати, і робити все для того, щоб все закінчилося, і ніколи більше не повторювалося в нашій історії. Щиро дякую Ірині Ващук-Деспасіто за чудову роботу, яку вона робить для поранених на волонтерських коштах, зібраних з звичайних людей, які допомагають своїм. Вона робить страшенно важку, але дуже важливу роботу, вона рятує знівечених хлопців, яким вже було відмовлено в Україні, і для яких вона є останньою надією. Щиро дякую їй за її роботу, її фонд, всім, хто допомагає їй. Бажаю всього нам всім найкращого. Слава Україні! Слава нації! Україна понад усе!

Представник пересилочноі компанії Міст в Сакраменто Тарас Дрофяк.

17 жовтня в м. Сакраменто відбулася знакова подія в житті украіньськоі діаспори. До нас завітали гості з України, а також всім відома в діаспорі Іра Ващук президент благодійного фонду Revived SoldiersUkralne, який займається реабілітацією украіньських військових, що отримали поранення у війні з Росією на сході України. Для кращого розуміння ситуації в Україні, наші гості з України привезли і показали фільм “ Початок війни”, продюсер цього фільму Катя Кириченко пояснила нам деякі моменти цього фільму, було багато запитань до гостей, на які була дана чітка відповідь, всі залишилися задоволеними, зустріч пройшло чудово, в хорошій атмосфері, в такій дружній атмосфері ми зібрали $5350 для потреб на реабілітацію поранених військових. Пересилочна компанія Міст не залишилася в стороні, а була одним із організаторів і спонсорів цього вечора. При офісі компанії міст створена благодійна організація “ Милосердя”, яка вже більше -6- років допомагає Україні, військовим на фронті, пораненим військовим в госпіталях, а також дітям сиротам і вдовам, яких батьки і чоловіки загинули на фронті! Щира подяка всім тим хто не байдужий і прийшов на цю зустріч, я впевнений, що ніхто не пожалів, що виділив свій особистий час і пожертвував фінанси на таку потрібну і благородну справу!

До нових зустрічей друзі!

Люда спонсор. Ирина Ващук моя родственница. Я являюсь постоянным спонсором уже несколько лет, и так получилось, что мы случайно узнали. Девушка, которая приезжала, Катя она сняла фильм, и написала книгу о Славянске, о том, как начиналась война. Так получилось, что мой двоюродный брат погиб под Славянском в одном из самых первых боевых действий. Ира мне сказала, что в книге речь идет о Саше, я решила прийти, чтобы поддержать мероприятие. Сейчас мы с Ирой соседи, поэтому я в курсе того, что она делает.

Ірина Ващук Дісіпіо президент благодійного фонду в США Revived Soldiers Ukraine

Благодійний фонд відкрився в 2015му році і нещодавно відсвяткував 5 років з моменту заснування. За цей час нам вдалося привести в США на лікування, протезування та реабілітацію 45 важкопоранених військових України.

Наші військові отримали в США медичну допомогу на приблизно 10 мільйонів доларів США. Нашому фонду не довелось збирати ці кошти але багато часу пішло на домовленості зі шпиталями та медичними закладами за лікування наших поранених воїнів та координацію з приїздом і розселенням. Ми співпрацюємо з такими великими шпиталями як Massachusetts General Hospital в Бостоні, Swedish Hospital в Чікаго, Wills Eye Hospital в Філадельфії, Yale New Haven в штаті Конектикут та іншими.

Приблизна сума зібрана безпосередньо нашим благодійний фондом за ці 5 років -  трошки більше 1 мільйона долларів США. Ці кошти власне і потрачені на потреби поранених військових в Україні, Європі та США. Наприклад, коли ми протезуємо військових в Prosthetic and Orthotics Associates в Орландо, штат Флорида, то платимо тільки 20% від вартості протезу і послуги, решту протезний центр нам дарує як благодійному фонду США.

В 2018му році ми відкрили філіал нашого благодійного фонду «Відродження Захисників України» в Україні для зручності в роботі по оплаті медичних рахунків в Україні. Більш ніж 300 поранених військових отримали від нас чи медичну чи соціальну допомогу в Україні.

Також ми відкрили перший в Україні реабілітаційний центр для хлопців з нейро травмами за Американською схемою “Next Step”(паралізовані від грудей, паралізовані руки та ноги через черепно-мозкові травми). Наш благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine повністю забезпечує поранених ветеранів України реабілітацією, проживанням і харчуванням. З моменту відкриття «Next Step Ukraine” приблизно півтора роки, ми прореабілітували 60 важкопоранених військових з гарним та продуктивним результатом.

На сьогодні в нас черга на реабілітацію. Хлопці їдуть з усієї України і це радує що наша робота волонтерів цінується і дає гарний результат. Кожен воїн проходить у нас довгострокову реабілітацію яка триває від одного до трьох місяців. Але через певний час військові повертаються знову тому що реабілітація нейро травм інколи займає все життя і воїни потребують постійного доступу до такого сервісу який ми пропонуємо в «Next Step Ukraine”. В нас є декілька воїнів які з нами займаються періодично з моменту відкриття центру. Ці хлопці - Олександр Дударев та Дмитро Трибой отримали кульові поранення в голову снайпером і в них не працює нога і рука.

Ми забезпечуємо потрібними медикаментами та медичними засобами хлопців які реабілітуються з нами в «Next Step Ukraine”. Возимо на консультації і огляди до лікарів в залежності від потреб. Звичайно ж беремо оплату всіх витрат на себе.

В Сакраменто я б хотіла подякувати пану Тарасу Дровяку, керівнику офісу в Сакраменто логістичної компанії МЕЕСТ, який пересилає нам на розселення пораненим хлопцям продукти харчування та одяг. Всі зусилля діаспори і з утриманням реабілітаційного центру «Next Step Ukraine» і з закупівлею реабілітаційного обладнання- все рахується і дає свій позитивний результат.

Тож дякуємо Українській громаді в місті Сакраменто за теплий прийом і підтримку поранених воїнів України.

Всі хто не мали нагоди відвідати благодійний перегляд фільму «Слов’янськ - Початок Війни» можуть долучитися до благодійної збірки на нашому офіційному сайті:
www.rsukraine.org

або надіслати благодійний датки на адресу фонду:
9542 Tavistock Rd, Orlando FL 32826.

Більше інформації за номером телефону:
213-926-6627Copyright @ 2006 Sacweekly.com. All rights reserved