Архієпископ УПЦ у США Владика Даниїл у Сакраменто (Video)

Настоятель протоієрей Мирослав Турчак.

13-14 листопада Свято Троїцька грамада Української Православної Церкви в Сакраменто зустрічала свого духовного батька архиєпископа Даниїла…

Зі щирими словами та запашним короваєм в притворі храму Владику зустріла молодь. При зустрічі у самому храмі слово виголосив голова управи Дроздовський Ярослав та настоятель храму, протоієрей Мирослав Турчак.

За мить розпочалася Свята Літургія яку очолив Владика Даниїл, якому співслужив настоятель прот. Мирослав Турчак а також прот. Георгій настоятель Михайлівської церкви в місті Сан Франциско.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

Після прочитання Святого Євангелія Владика Даниїл звернувся з повчальним словом до парафіян.

Після Літургії зі словом подяки звернувся настоятель храму, і на знак любові подав владиці квіти та просфору.

Завершились богослужіння уставним многоліттям та спільним фото…. У церковному залі відбувся святковий обід, а також концерт за участі парафіян та гостей … Всі парафіяни і гості вистовлюють свою подяку Архипастирю, і бажають здоров’я і Многліття. Від усієї громади хочу подякувати як настоятель всім хто долучився до зустрічі Владики:кухаркам, адміністрації , жертводавцям, та всім хто зробив наше свято урочистим . Завжди ми раді вітати нашого духовного батька на землях Каліфорнії, зокрема в Сакраменто!

Марія Дроздовська.

Доброго дня, мене звати Марія Дроздовська, сьогодні в Українській православній церкві відбувся святковий обід в честь того, що приїжджав до нас Владика Даниїл архієпископ Західно-Американський і Канадський. В нашій церкві була дуже гарна атмосфера, все пройшло дуже гарно, люди були спокійні, були гарні піснеспіви в Українській православній церкві, гарно співав хор, гарно співали семінаристи, відбувся дуже красивий концерт, всі голоси звучали ангельськими співами, кожна людина, хто старався співати, семінаристи, виконували співи дуже красиво, дуже гарно. Все відбулося на вищому рівні, ми дуже вдячні Богу за те, що ми маємо Українську православну церкву в м. Сакраменто, ми раніше не мали такої церкви, наші люди, які залишили Україну мають змогу звернутися на своїй українській мові, на своїй рідній мові щирою молитвою до Бога і помолитися в нашому храмі. Ми вдячні нашому архієпископу Даниїлу, нашому священнику отцю Мирославу, нашим всім гостям, хто відвідав сьогодні нашу церкву! Спаси Господи!

Igor Kravchenko.

Сьогодні чотирнадцятого листопада був чудовий день в Українській церкві, приїжджав Владика Даниїл, була чудова його промова, також була промова про Голодомор, під час якого померло дуже багато людей. Після заходу відбувся чудовий обід, страви були з традиційної української кухні, також був концерт де виступали артисти, всім дуже сподобалось, чудова музика, дуже гостинні люди і я думаю, що всі залишились задоволені.

Архієпископ УПЦ у США Владика Даниїл.

Христос посеред нас, дорогі брати і сестри! Вітаю усіх вас із нашої Української православної парафії Пресвятої Трійці у м. Сакраменто, Каліфорнія. Мене звати Архієпископ Даниїл, я є Архієреєм Західної єпархії УПЦ США, опікуюся українськими православними парафіянами у Південній Америці, Австралії, Новій Зеландії, Аргентині, Бразилії, Прарагваю, саме там, де знаходяться покоління українців поза межами України. Цього разу я маю нагоду бути в колі у США для того, щоб провідати нашу українську православну громаду настоятелем котрої є отець Мирослав Турчак.

Місія нашої церкви – це спасіння людських душ. Цього разу, коли я мав нагоду спілкуватися з парафіянами ми молилися і обговорювали радісні і наболілі сторінки історії українського народу.

В суботу, одразу після мого прибуття в Сакраменто ми з лицем і парафіянами молитовно згадали жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, коли десять мільйонів людей втратили своє життя внаслідок репресій. З молитвою на вустах, з промовою молитви Вічна пам’ять, споминанням мільйонів невинних чоловіків і жінок та дітей, ми вшанували пам’ять тих людей, котрі не вижили. Сьогодні покоління українців в діаспорі згадує молитовно тих, хто загинув під час Голодомору.

В неділю ми зібралися у храмі на молитву, із привітанням дівчат і хлопців парафіяни цієї громади, співав церковний хор, ми разом з Парафіяльною справою служили Божественну літургію за військових на Сході України, а також, за тих людей, котрі переносять наслідки штучно створеного Голодомору в Україні. Згадали в своїх молитвах особливо воїнів, котрі воюють на Сході України, хлопців і дівчат, які захищають суверенітет України. Згадали в молитвах тих людей, котрі є хворі та переносять наслідки коронавірусу, також і тих, хто вже втратив своє життя. На кінець Літургії ми всі об’єдналися Святою Чашею, Тілом і Кров’ю Господньою, а пізніше відбулася ще одна Літургія, котра називається – Об’єднання любові, де ми за одним столом сиділи разом, обідали. Під час обіду звучали українські народні пісні, молитви, роздуми про Голодомор і про наше сьогодення в діаспорі.

Отож, я вдячний усім парафіянам, настоятелю громади отцю Мирославу і всім прихожанам громади за їхню участь в цих молитовних служіннях, що вони не бояться жити вірною, проповідувати віру і передавати своїм життям усну місію приходу Ісуса Христа Спасителя в наше життя. Дякую.

Українська Православна церква Святої Трійці.

Місто Сакраменто. 2531 Rio Linda Blvd, Sacramento, CA 95815.

Настоятель протоієрей Мирослав Турчак і вся громада храму.

Довідки за телефоном: (916) 677-7053 або (916) 476-1972

Share