Вітання з нагоди 31-ліття Незалежності України

Шановні Сакраменчани, з нагоди 31-ліття Незалежності України, прийміть щирі вітання від керівництва Української Федеральної Кредитної Спілки та особливо від колективу двох відділень в Сакраменто.

З глибоким сумом сьогоднішнього дня, де продовжують гинути герої України, але із впененною надією на перемогу добра над злом, народ України продовжує свою тривалу боротьбу за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури.

Бажаємо миру в Україні та молимось за благополуччя та добробут українського народу. Зичимо міцного здоров’я, родинного щастя та взаєморозуміння. Нехай Бог благословить стремління нашого народу до свободи, миру та процвітання на своїй землі.

Ми, працівники Української ФКС, щиро дякуємо членам кредитної спілки за привелегію надавати професійні фінансові послуги і запрошуємо усіх скористатись висококваліфікованими послугами працівників Української ФКС у всіх ваших фінансових потребах для досягнення вашого фінансового успіху.

З повагою Михайло Ткач, регіональний керівник відділень Української ФКС в Сакраменто.

Ukrainian Federal Credit Union

www.ukrainianfcu.org —- Phone 877-968-7828

Ukrainian FCU Branches at Sacramento, CA:

11088 Olson Dr. Suite E. Rancho Cordova, CA 95670 — Phone: 916-894-0822

7084 Auburn Blvd. Suite 100, Citrus Heights, CA 95621 — Phone: 916-721-1188

A vast array of personal services along with services for business, churches, and organizations:

* Savings and Checking Accounts

* Consumer Loans & Mortgages;

* VISA Debit & Credit cards;

* IRA & Share Certificates

* Online and Mobile Banking;

* CO-OP Shared Branches and ATM across the US.

Thank you for giving us the opportunity to serve you. We appreciate your business and the confidence you have placed in us.

Share