Фестиваль незалежності України, тридцять років разом в Spring of Life Church

Як Сакраменто, Україну. святкувало

“Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну”

В. Сосюра.

Зовсім нещодавно, а саме, 28 серпня, у місті Сакраменто відбулося масштабне свято до 30-ти річчя незалежності України.

До нас завітали такі зіркові гості як: Народна артистка України, на піснях якої виросли цілі покоління – Оксана Білозір, Олександр Божик з віртуозною грою одразу на трьох скрипках, Олег Майовський, видатний християнський співак та композитор.

На дітей чекали численні розваги та цікаві “станції”. Ну і звичайно куди ж без Українських смаколиків? Гостей пригощали такими стравами як: борщ, сало, вареники, банош та млинці.

Весь цей фестиваль було організовано на території та завдяки Українській баптистській церкві “Джерело Життя” (SOL church). В створенні та проведенні фестивалю Незалежності була задіяна величезна команда, яка начислювала більше 100 відданих своїй справі людей, а саме дійство відвідало близько двох тисяч гостей. Зі сцени лунала проповідь Слова Божого та щирі молитви за рідну землю.

Але для чого ж було робити таке велике свято, якщо ми живемо так далеко від нашої неньки України?

Живучи тут ми неабияк сумуємо за Батьківщиною, хоча і вдячні країні в якій ми прожаваємо за все, що маємо. Багатьох, цей день уявно переніс туди, де колись бігали босоніж, туди, де все таке рідне, близьке та знайоме.

День Незалежності – велике свято для всіх Українців, незалежно від того у який куточок землі нас завела дорога життя. Це можливість відкрито, вголос сказати собі і світові, що ти – Українець.

Наша Вітчизна пройшла довгий та тернистий шлях до відновлення своєї незалежності, тож ми – її діти, просто не могли не згадати цей день, день встановлення такої довгоочікуваної і вистражданої ВОЛІ для нашого народу.

Також свято стало хорошою нагодою познайомити світ з нашою прекрасною культурою, яскравим колоритом, неповторною етнікою, смачною їжею, барвистою вишиванкою, душевною піснею та солов’їною мовою.

Ми – Українці, пишаємось цим, і хочемо, щоб наші діти знали своє коріння, не дивлячись на місце проживання. Ми любимо тебе, Україно, і хочемо зробити Тебе відомою, адже Ти у нас Єдина.

“Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо”.

В. Сухомлинський

Редактор Sacramento Weekly был на этом многолюдном мероприятии и взял интервью у участников фестиваля.

Фестиваль незалежності України, тридцять років разом. Дуже гарна атмосфера, приємні люди, посміхаються, приємно пахне борщем, гарна програма, наші рідні артисти. Люди вражені, я вражена, мені дуже подобається атмосфера, мені дуже подобається, гарний настрій, ми дуже раді, що можемо мати такий класний час!

Всем привет! Меня зовут Олег, мою жену зовут Диана, мы приехали в Сакраменто пять месяцев тому назад из Украины, г. Киев. Узнали о сегодняшнем мероприятии на территории церкви в общей группы, которая находилась в социальных сетях. Здесь много людей из Украины, у нас чувства как будто мы чуть-чуть дома находимся, очень много детей.

Меня зовут Диана я хочу добавить, продолжить мысль своего мужа, здесь очень много украинцев, есть много всего для детей, для взрослых, для пожилых, все условия, еда, в общем, атмосфера очень хорошая, мы довольны, нам нравится, большое спасибо!

В связи с Днем независимости родной Украины, ребята, огромная группа, компания из церкви Soul Church, они являются помощниками и авторами проекта Парасолька, который безумно необходим прибывшим иммигрантам, а также людям, которые уже долгое время живут в Сакраменто, и не только в Сакраменто, а и в других прилежащих эриях. Этими ребятами был создан и подготовлен фестиваль в честь независимости Украины, и очень много людей приехало из разных точек Калифорнии, удивительно много людей, так никогда не бывает много в Парасольке.

Очень приятная атмосфера, ребята как всегда умеют создать это незабываемое гостеприимство, доброжелательность и ощущение, наверное, как в Украине, хотя здесь есть ребята из России, Молдавии, все славяне, здесь всем рады, поэтому – фестиваль замечательный, спасибо ребятам, всей компании, всем кто помогал в организации данного мероприятия!

Я Алла, я є членом цієї церкви на базі якої проходив український фестиваль. Сьогодні ми готувалися до цього фестивалю, моїм завданням сьогодні було продавати українську символіку – магнітики, різні наклейки, футболки, нашу церковну символіку.

Ми раді всім, хто прийшов сюди, ми раді зустрічати людей, приходьте всі!

Всем здравствуйте, меня зовут Наталия, сегодня мне посчастливилось побывать на таком замечательном празднике, который организовала наша церковь Soul Church, и вы знаете, насколько действительно приятно всем вместе собраться, чтобы вместе послушать хорошую музыку, пообщаться друг с другом, почувствовать единение сердец, то как украинцы собрались, это так приятно, даже на какой-то момент показалось, что мы все перенеслись в Украину.

Нам очень понравились песни Оксаны Билозир, выступал Александр Божик, это было просто замечательно, мы слушали с великим удовольствием. Хочется поблагодарить всех, кто организовал этот праздник за то, что сделали этот праздник таким замечательным и незабываемым! Всем большое спасибо!

Мене звуть Ольга Дашкевич, я хотіла подякувати усім хто був учасником в цьому гарному фестивалі з приводу Дня незалежності України. Був дуже гарний святковий вечір, особливо Оксані Білозір і Олександру Божику, настільки все пройшло гарно, настільки це творчі люди. Дуже вдячні за щирі серця, усіх, хто з нами розділив всю радість.

Ми дуже дякуємо Богу за те що ми маємо залежність в Богові, і незалежність від гріха. Нехай ім’я Бога прославляється в нашому житті. Дуже дякуємо вам за все!

Spring of Life Church

Vadim  Dashkevich

5948 Pecan Ave
Orangevale, California 95662

(916) 759-7374

Share